ثبت مشاور

چگونه با فنگ شویی از انرژی مثبت در فضا بهره ببریم

تاریخ : 1402.09.12
نویسنده : Home Design
نظرات : 0

طراحان خانه : فنگ‌ شویی هنر هماهنگی با طبیعت و متعادل‌سازی زندگی می‌باشد و امروزه تعداد اشخاصی که خانه‌ای رو به آفتاب جنوب دارند و نظاره‌گر تپه سرسبزی که در پشت خانه خود هستند و به صدای جویبار و آواز بلبل در کنار منزل خود گوش می‌دهند محدود است؛ در واقع چنین محیطی برای اکثر ما یک رویاست.

 

اپارتمان

 

این روز‌ها  میلیون‌ها انسان در سراسر جهان در آپارتمان زندگی می‌کنند و در بسیاری از شهرها به دلیل عرضه محدود واحدهای مسکونی یا قیمت بالای آنها اولین آپارتمانی که به آنها پیشنهاد می‌شود را می‌پذیرند و در کمال ناامیدی حتی تصور بهبود شرایط آن را به خود راه نمی‌دهند.

در حالی که همه انسان‌ها دوست دارند در خانه‌ای زندگی کنند که حس بسیار خوبی در آن داشته و سرشار از آرامش و خوشبختی باشد و از زندگی لذت ببرند که همین احساسات خوب به خودی خود باعث بروز اتفاقات عالی در زندگی می‌شود؛ چرا که شما چیزی را جذب می‌کنید که در راستای احساسات‌تان باشد مثلا برای جذب و بدست آوردن یک شغل پر درآمد یا ماشین عالی یا یک زندگی لذت‌بخش نمی‌توانید با احساس نارضایتی، استرس و اضطراب قدم بردارید.

ما حداقل بیش از نصف روز را در خانه‌های‌مان سپری می‌کنیم و خانه خود را مکانی برای دریافت انرژی و رفع خستگی می‌دانیم؛ انرژی‌هایی که در خانه وجود دارد و روی ما اثرگذار هستند در زندگی ما تاثیر بسزایی دارند.

خانه‌ای که انرژی مثبت (چی) در آن موج می‌زند را می‌توان مکانی برای جذب آرامش، خوشبختی و بروز اتفاقات عالی دانست در حالی که عکس این قضیه نیز وجود دارد و نقطه مقابل این انرزی یعنی (چی شار) می‌تواند باعث بروز اتفاقات بد و احساسات ناخوشایند شود.

خوشبختانه فنگ‌ شویی برای سکنه آپارتمان‌های شهری به اندازه ساکنان خانه‌های ویلایی سودمند است حتی می‌توان گفت که سود آن برای آپارتمان‌نشین‌ها بیش از سایرین است. زیرا آنها هر روز با مشکلات متعددی روبرو هستند که پاسخی مدبرانه می‌طلبد.

با کمک فنگ‌ شویی در آپارتمان خود به تعادل و هماهنگی با محیط دست خواهید یافت و این همنوایی به نوبه خود باعث رضایت خاطر زندگی شاد و وفور نعمت برای شما خواهد شد.

آیا تا به حال به این موضوع دقت کردید که وقتی به عنوان میهمان به خانه کسی می‌روید، هنگامی ‌که گرم صحبت و نوشیدن یک چای می‌شوید حسی که فضای خانه به شما می‌دهد چگونه است؟!

فرقی نمی‌کند صاحب خانه را برای چندمین با دیده باشید. صمیمی، خیلی رسمی‌ یا اولین بار است که به خانه‌شان می‌روید. حسی که به شما القاء می‌شود دو گونه است:

یا فضای خانه و چیدمان به چشم شما بسیار زیبا و دلنشین می‌باشد و صفا، راحتی و آرامش در خانه موج می‌زند و لحظات شادی را کنار هم تجربه می‌کنید یا فضای خانه و چیدمان منزل به شما حس خوبی نمی‌دهد به گونه‌ای که انگار شما را گرفته و اجازه راحتی ندارید؛ صفا و آرامشی نیست و دوست دارید هرچه زودتر از خانه بیرون بروید.

همه این‌ها برمی‌گردد به نوع درست چیدمان بر اساس فنگ‌ شویی که نتیجه آن مشهود و قابل درک است.

البته نوع چیدمان در مورد فضاهای اداری و تجاری نیز انرژی منفی یا مثبت برای کارکنان به همراه دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها :
تاثیر فنگ شویی
دسته بندی :  طراحی محوطه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا