ثبت مشاور

آموزش طرح های نمدی برای اتاق کودکان قسمت اول

تاریخ : 1398.07.04
نویسنده : Home Design
نظرات : 0

طراحان خانه : اتاق کودکان و هر فضایی که برای کودکان در نظر گرفته می شود ، با اندکی تغییرات و استفاده از رنگهای شاد و متنوع ، زیباتر و برای کودکان دلنشین تر خواهد بود. پارچه های نمدی و طرح هایی که میتوان با آنها تهیه کرد ، بهترین گزینه در این زمینه هستند. در ادامه  نمونه هایی از طراحی اتاق کودکان با این پارچه را مشاهده نمایید. 

از هرکدام از این طرحها ، میتوانید برای دکور یا تزئینات درب و دیوار مطب دندانپزشکی ، مطب اطفال و کودکان ، بخش های کودکان  و نوزادان و اطفال در بیمارستان ها و مراکز درمانی ، مهد های کودک و شهر بازی های کودکان و ... استفاده کنید و این فضاها را برای آرامش و کسب نتایج بهتر در هر زمینه ذکر شده ، آماده نمایید.

 

 

برای آشنایی با نحوه طراحی و دوخت انواع طرح های نمدی ، روی این قسمت کلیک کنید. 

 

آموزش دکور با نمد

 

طرح خرس کوچولو با بادکنک روی زمینه نمدی و یا روی کاغذ دیواری و دیوار بصورت مستقیم و استفاده از چوب بستنی برای زیبایی و نرده های مزرعه

 

 

 

آموزش دکور با نمد

 

طرح ریسه های نمدی و تزئین با مهره های چوبی یا پلاستیکی با استفاده از پارچه های نمدی ( میتوانید هر طرحی را جایگزین کرده و ریسه آن را به روش نشان داده شده در تصویر ، درست کنید. )

 

آموزش دکور با نمد

 

طرح تابلو با حیوانات نمدی که میتواند از جنس مقوا یا چوب های نازک بوده و با انواع اشکال نمدی ، دکور شوند.

 

آموزش دکور با نمد

 

طرح درخت کاج با نمد که بصورت آموزشی ، برای آموزش اعداد و یا حروف و یا رنگ ها و اشکال و ... میتوان روی درب یا دیوار اتاق کودک نصب کرده و روی این درخت کاج فانتزی نمدی را با تکه های نمد رنگی ( برای آموزش رنگ ها ) یا اشکال هندسی برش خورده از پارچه های نمدی و یا دوخت یا نوشتن اعداد یا حروف لاتین و فارسی و ... روی تکه های دایره ای یا مربع شکل و ... اتصال هرتکه روی درخت ، برای کاربرد های آموزشی در منزل یا مهد های کودک استفاده نمود.

 

آموزش دکور با نمد

 

طراحی روی دیوار و درب اتاق کودک و یا مهد های کودک با طرح های برش خورده با استفاده از پارچه های نمدی و اتصال آنها روی دیوار ها و یا درب ، بصورت داستان گونه یا موضوعی و یا با ترکیبات گوناگون.

 

آموزش دکور با نمد

 

اشکال برش خورده و ساخته شده با الهام گیری از طبیعت و دنیای بیرون با پارچه های نمدی ، برای اتاق کودکان یا مهد های کودک و هر فضایی که با کودکان در ارتباط است . (قارچ ، جنگل ، درخت ، رودخانه ، جاده ، و ... )

 

آموزش دکور با نمد

 

ساعت های ساده که با استفاده از پارچه و طرح های نمدی ، تزئین و مناسب برای فضاهایی که کودکان در آنجا حضور دارند ، می باشد.

 

آموزش دکور با نمد

 

ابر و باران نمدی که برای تزئین و دکور درب و دیوار اتاق کودکان یا مهد های کودک یا مراکز درمانی و آموزشی کودکان ، از آن می توانید استفاده نمایید.

 

آموزش دکور با نمد

 

ابر و باران نمدی ساده ، برای تزئین درب و دیوار اتاق 

 

آموزش دکور با نمد

 

اشکال هندسی ساده که به رنگ های مختلف برش خورده اند و با تصال آنها روی دیوار و یا درب اتاق کودکان و یا بزرگترها و مهد های کودک و ... این فضا ها را زیباتر کرده اند.

میتوانید از طرح قلب ، گل ، درخت کاج ، و ... با رنگ های گوناگون نیز برای تزئینات در این زمینه استفاده نمایید.

 

آموزش دکور با نمد

 

ساعت ساده که با استفاده از پارچه های نمدی ، بصورت فانتزی تغییر شکل داده و برای فضای کودکان بسیار مناسب و زیبا است.

 

آموزش دکور با نمد

 

طرح های نمدی و استفاده از آنها برای تزئین درب و دیوار های اتاق و فضاهایی که کودکان با آن در ارتباط هستند.

 

آموزش دکور با نمد

 

تابلوهای نمدی با استفاده از برش حیوانات ، گیاهان ، طبیعت و ... نمدی و اتصال و چسباندن آنها روی زمینه های مرتبط با هدف شما 

 

آموزش دکور با نمد

 

ریسه قلب نمدی ساده که با برش طرح دلخواه و دوخت یا چسباندن طرح دو تایی یا تکی روی یک رشته نخ یا طناب نازک و به اندازه دلخواه ، روی دیوار یا درب ، قابل نصب می باشد.

 

آموزش دکور با نمد

 

ریسه های ساده و یا ترکیبی از نمد که به زیبایی و طراوت مکان هایی که کودکان و نوجوانان با آن در ارتباط هستند ، کمک می کنند.

 

آموزش دکور با نمد

 

ریسه های ساده با نماد لامپ های رنگی و اشکال و حروف و ...

 

 


فیلم و سریال تصادفی


دسته بندی :  طراحی داخلی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا