ثبت مشاور

لوازم شیک منزل با استفاده از بلوکهای سیمانی

تاریخ : 1399.04.19
نویسنده : Home Design
نظرات : 0

طراحان خانه : بلوک های سیمانی ، به علت دارا بودن مقاومت بالا و ارزان قیمت بودن ، میتوانند برای تزئین و دکوراسیون اماکن و یا به عنوان قفسه کتاب ، میز غذاخوری ، میز مبلمان ، مبلمان راحتی و شیک و ... استفاده شوند . همچنین برا ی دکوراسیون انواع باغ و باغچه و فضای باز و ... نیز بکار گرفته می شوند . در ادامه چند کاربرد جالب بلوک های سیمانی را مشاهده نمایید .

 

 

استفاده از بلوک سیمانی برای مبلمان

 

با اتصال بلوک های سیمانی به هم ، توسط سیمان ، میتوان همانند تصویر ، مبلمانی شیک و راحت و بسیار مقاوم تهیه نمود . برای تشکچه ها نیز میتوانید از تشک های قدیمی مبل های پیشین و یا چند بالش و تشک دست دوز و از این قبیل موارد استفاده نمود . برای اینکه بلوک های سیمانی خشن ، را بپوشانید ، با چسباندن پارچه های بلا استفاده بدور کل بلوک ها و یا تک به تک ، زبری و خشن بودن آنها را برطرف نمایید . همچنین میتوانید یک لایه ابر اسفنجی ، را زیر پارچه قرار دهید . 

همچنین میتوان از داخل بلوک ها ، به عنوان قفسه استفاده نمود . 

 

استفاده از بلوک سیمانی برای باغچه شیک آپارتمانی

 

میز نوشیدنی - چیدن تعدادی بلوک سیمانی روی یکدیگر و سپس پوشش آنها با رنگ و یا بدون رنگ کردن و قرار دادن و چسباندن یک تکه شیشه ، بنا بر اندازه میز نوشیدنی روی آن ، یک میز و تعدادی قفسه شیک برای نوشیدنی ها را تشکیل می دهد . این میز بسیار مقاوم بوده و ارزان هم تشکیل می شود .

 

استفاده از بلوک سیمانی برای میز

 

قفسه های شیک و میز زیبا با استفاده از بلوک سیمانی - بلوک های سیمانی را با رنگ سفید رنگ آمیزی نمایید و سپس داخل آنها را با رنگ های جیغ و یا هر رنگ دلخواه خود ، رنگ بزنید . بلوک ها را به صورت عمودی و در فواصل معین ، در محل مورد نظر قرار داده و روی آن یک تکه شیشه ، و یا چوب یا فلز و ... به عنوان سطح میز قرار دهید و خوب محکم کنید . 

این میز بسیار بادوام است و در صورتی که از شیشه برای سطح استفاده نکنید و از MDF یا سنگ های محکم ، برای سطح میز استفاده کنید ، به عنوان مبلمان و تخت نیز کاربرد دارد .

 

استفاده از بلوک سیمانی برای مبل راحتی زیبا

 

مبلمان راحتی شیک ، با استفاده از چیدن بلوک های سیمانی به اندازه مورد نیاز و پوشش بلوک ها با یک لایه اسفنج و روکش پارچه . 

 

استفاده از بلوک سیمانی برای قفسه کتاب و لوازم

 

قفسه کتاب و لوازم و نوشیدنی ، با استفاده از چیدن بلوک های سیمانی بر روی هم . 

حتما بلوک ها را با سیمان به هم محکم کنید و ارتفاع زیادیبرای قفسه ها در نظر نگیرید .

 

استفاده از بلوک سیمانی برای قفسه و کتابخانه شیک

 

قفسه های کتاب و لوازم با بلوک های سیمانی و رنگ آمیزی یا بدون رنگ گذاشتن آنها در محل مورد نظر 

 

استفاده از بلوک سیمانی برای میزهای گلدان

 

قفسه ها و میز برای قرار دادن گلدان روی بلوک های سیمانی . بسیار بادوام و شیک . 

حتما بلوک ها را با استفاده از سیمان ، به هم محکم کنید و با رنگ آمیزی ، قفسه های خود را شیک تر نمایید .

 

استفاده از بلوک سیمانی برای لوازم کاربردی منزل

 

نمونه هایی زیبا و جالب از انواع مبلمان تهیه شده با استفاده از بلوک های سیمانی که به هم محکم شده اند و سپس با رنگ آمیزی ، زیباتر گشته اند .

 

استفاده از بلوک سیمانی برای اتاق خواب و تخت خواب

 

تخت خوابی ساده و محکم ، با استفاده از قرار دادن بلوک های سیمانی روی هم و محکم نمودن آنها با سیمان و سپس قرار دادن تشکچه روی آن 

حتمااطراف این تخت خواب را با استفاده از یک لایه ابر اسفنجی ، و روکش پارچه ، بپوشانید .

 

استفاده از بلوک سیمانی برای تهیه میز شیک

 

میز های شیک و ساده با استفاده از قرار دادن بلوک های سیمانی به عنوان پایه های میز و قرار دادن یک تکه شیشه ، MDF ، سنگ و .... روی آن برای سطح میز .

دسته بندی :  اثاثیه منزل

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا