ثبت مشاور

طراحی آشپزخانه مدرن برای فضاهای بزرگ

تاریخ : 1402.09.12
نویسنده : Home Design
نظرات : 0

طراحان خانه : طراحی دکوراسیون آشپزخانه به صورت کاربردی و متفاوت نیازمند رعایت نکات و اصولی است که با به کار بردن این اصول ساده ولی کاربردی در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه می توانید دکوراسیونی شیک و بی نظیر را در فضای آشپزخانه منزل تان ایجاد کنید, در ادامه انواع طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و متفاوت را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

طراحی آشپزخانه

اغلب آشپزخانه ها امروزه به صورت اپن و یا طرح جزیره ساخته می شوند و دکوراسیون داخلی این مدل از آشپزخانه ها از اتاق نشیمن و یا سالن پذیرایی به راحتی مشاهده می شود بنابراین بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه حساسیت های لازم را به خرج دهید تا دکوراسیون آشپزخانه منزل تان مدرن و کاربردی تر به نظر برسد.

کدبانوی خانواده بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می کند و علاوه بر این اغلب خانواده ها امروزه از فضای آشپزخانه استفاده بیشتری می کنند به همین دلیل است که طراحی دکوراسیون آشپزخانه امروزه مورد توجه خانواده ها و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

هر کدبانویی آرزو دارد آشپزخانه منزلش بزرگ و جادار باشد زیرا طراحی داخلی آشپزخانه ها با متراژ بزرگ راحت تر است و شما می توانید از انواع رنگ های روشن و تیره برای دکوراسیون آشپزخانه های بزرگ استفاده کنید. کابینت ها مهم ترین اجزاء در هر آشپزخانه ای هستند بنابراین بهتر است قبل از هر چیز مدل و رنگ کابینت های آشپزخانه خود را انتخاب کنید زیرا طرح و رنگ کابینت آشپزخانه می تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد و علاوه بر این کابینت ها بزرگ ترین اجزاء در هر آشپزخانه ای هستند و توجه همه افراد را به سوی خود جلب می کنند. بعد از نصب کابینت در آشپزخانه باید سایر وسایل کاربردی در آشپزخانه نظیر گاز و یخچال و میز ناهار خوری و وسایل برقی و …. را تهیه کنید که چیدمان این نوع وسایل در آشپزخانه باید به صورت کاربردی انجام شود.

طراحی نورپردازی در آشپزخانه های بزرگ یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد اگر آشپزخانه منزل شما فاقد پنجره است باید نورپردازی داخلی آشپزخانه را به گونه ای انجام دهید تا فضای آشپزخانه تان از نور کافی برخوردار شود.

 

کلید واژه ها :
دکوراسیون آشپزخانه
دسته بندی :  طراحی داخلی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا